Programista/Informatyk- C/C++/embedded Software Developer

Galactico.pl Sp. z o.o.

Zielona Góra, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Spółka Galactico.pl Sp. z o.o. jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą w dziedzinie inteligentnych usług dla aglomeracji miejskich. Tworzone przez nas systemy są wykorzystywane do zarządzania i monitorowania rozwijającej się w miastach infrastruktury dla transportu elektrycznego. Odbiorcami naszych usług są również koncerny energetyczne. Od początku istnienia spółka Galactico.pl bazuje na własnych koncepcjach i rozwiązaniach, co daje możliwość rozwoju wszystkim zatrudnionym pracownikom. W ciągu niespełna dwóch lat działalności spółka Galactico.pl wdrożyła swoje pomysły zarówno w kraju jak i poza jego granicami. Państwa w których funkcjonują nasze rozwiązania to Finlandia, Niemcy, Wielka Brytania, Austria.

C/C++/embedded Software Developer - Programista
Miejsce pracy: Zielona Góra

>>> Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na stanowisku Software Developer będzie odpowiedzialna za:
• projektowanie, wdrażanie, integracje i testowanie oprogramowania
• utrzymanie i dbałość o prawidłowe funkcjonowanie aplikacji
• tworzenie, utrzymanie i aktualizacja dokumentacji projektowej

>>> Wymagania:
• wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,
• bardzo dobra, praktyczna znajomość C/C++,
• doświadczenie z systemem Linux lub pokrewnym,
• znajomość architektury ARM,
• znajomość QT,
• umiejętności projektowania algorytmów,
• znajomość problematyki relacyjnych baz danych,
• znajomość zagadnień programowania mikroprocesorów,
• znajomość protokołów komunikacyjnych TCP/IP,
• dobra znajomość języka angielskiego,
• komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
• dyspozycyjność i gotowość do odbywania delegacji krajowych i zagranicznych,
• prawo jazdy kategorii B,
• dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego.

>>> Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie przy atrakcyjnym wynagrodzeniu (umowa o pracę),
• uczestnictwo w realizowaniu innowacyjnych projektów międzynarodowych,
• system premiowania za kreatywność i skuteczność działania
• pogłębiane wiedzy oraz zdobywanie doświadczenia,
• możliwość uczestnictwa w szkoleniach tematycznych,
• możliwość uczestnictwa w kursach językowych.

Prosimy przesyłać CV zamiast dzwonić.
Dziękujemy.

Prezentacja firmy

Spółka Galactico.pl Sp.. z o.o. jest młodą, prężnie rozwijającą s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy