Programista Informatica PowerCenter

NBC Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

NBC is an innovative company specializing in outsourcing of IT staff. We currently employ nearly 400 specialists in Poland. Our employees participate in business and design innovations in banking, shared service centers, industry and big IT companies.

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Prowadzenie prac projektowych i implementacyjnych w zakresie rozwoju hurtowni danych oraz systemów informacyjnych
  • Projektowanie algorytmów oraz implementacja procesów ETL
  • Projektowanie baz danych i martów raportowo-analitycznych
  • Testowanie rozwiązań informatycznych
  • Opracowywanie specyfikacji technicznej oraz dokumentacji projektowej, technicznej i administracyjnej
  • Przygotowywanie odbiorów oprogramowania i uczestnictwo w przekazywaniu systemów do eksploatacji

Wymagania:

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie z zakresu projektowania, implementacji oraz wdrażania rozwiązań ETL w oparciu o platformę Informatica Power Center, w środowisku bazy danych Oracle
  • Dobra znajomość platformy Informatica Power Center w zakresie budowy procesów ETL
  • Dobra znajomość RDBMS Oracle 9i / 10g w zakresie projektowania baz danych i aplikacji
  • Bardzo dobra znajomość SQL oraz znajomość PL/SQL
  • Znajomość zagadnień inżynierii systemów informatycznych oraz metodyki ich wytwarzania
  • Znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie umożliwiającym porozumiewanie się oraz czytanie dokumentacji i literatury technicznej

Mile widziane:

  • Doświadczenie z zakresu projektowania i programowania hurtowni danych oraz systemów informacyjnych dla instytucji finansowych
  • Wiedza teoretyczna i praktyczne doświadczenia w temacie Big Data
  • Znajomość zagadnień Business Intelligence (BI)

Oferujemy:

  • Dostęp do nowoczesnych technologii
  • Pracę na samodzielnym stanowisku dającą wiele możliwości realizacji własnych pomysłów i rozwoju umiejętności
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów
  • Dowolny rodzaj formy współpracy
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.