Programista gier C++/Java/C#

BAAD Games Studio Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

W chwili obecnej firma poszukuje osoby na stanowisko Programisty Gier przy produkcji nowych tytułów.

Zapraszamy również do aplikowania studentów informatyki, matematyki, automatyki i robotyki lub fizyki.

Oferujemy:

  • możliwość tworzenia gier, w które grają miliony użytkowników na całym świecie
  • praca w pełnym wymiarze w biurze we Wrocławiu
  • rozwijającą pracę pełną wyzwań przy nowym, ambitnym projekcie
  • luźną i przyjazną atmosferę
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie w programowaniu w języku C++ lub znajomość C# i/lub Java i chęć nauki C++
  • mile widziana wiedza i doświadczenie z zakresu wykorzystania biblioteki Boost i STL
  • podstawowa znajomość algorytmów i struktur danych oraz zagadnień związanych ze sztuczną inteligencją
  • dokładność, sumienność, dobra samoorganizacja
  • dbałość o detale i wydajność, wiedza z zakresu optymalizacji w grach
  • doświadczenie w korzystaniu z systemów kontroli wersji, np. GIT
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie przy tworzeniu gier komputerowych (zarówno komercyjne jak i amatorskie) lub aplikacji mobilnych

Prezentacja firmy

BAAD Games to firma produkująca gry komputerowe z siedzibą we Wro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - ERP, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Konsulting, Praca Inżynieria