Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie i utrzymywanie gier pisanych w języku C/C++ z użyciem dedykowanych silników graficznych, dodatkowo będzie miała okazję uczestniczyć w rozwoju środowiska i narzędzi wspomagających proces tworzenia gier dostępnych dla klientów na całym świecie.

Poszukujemy osoby, która chce mieć realny wpływ na rozwój grupy, a programowanie gier to jej pasja.

Wymagania

Od osoby na stanowisku Programista Gier C/C++ oczekujemy:

• dobrej znajomości C/C++ wraz z STL,

• dobrej znajomości zagadnień programowania zorientowanego obiektowo (OOP),

• umiejętności samodzielnej analizy problemów,

• kreatywnego podejścia do rozwiązywania problemów,

• znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację,

• wysokich zdolności interpersonalnych,

• umiejętności pracy pod presją czasu,

• zaangażowania w pracę.

Mile widziana znajomość:

• język Python,

• SVN/GIT lub innego systemu kontroli wersji,

• środowisko Visual Studio,

• zagadnienia związane z grafiką 2D i 3D,

• wzorców projektowych,

Dodatkowym atutem będą:

• znajomość standardów GLI,

• znajomość standardów gier na rynki AWP,

• znajomość protokołu G2S.

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie,

• stabilność zatrudnienia,

• elastyczny czas pracy pozwalający na godzenie życia zawodowego z osobistym,

• oferujemy również możliwość współpracy z międzynarodowym zespołem specjalistów w zakresie projektowania, testowania i wdrażania oprogramowania

Prezentacja firmy

Szanowni Państwo <br/> <br/>Jesteśmy firmą programistyczną zlokalizowaną... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Bazy danych