Programista / Full Stack Developer

Transition Technologies S.A.

Białystok, podlaskie

Jesteśmy firmą o całkowicie polskim kapitale, jednym z największych w kraju producentem i integratorem oprogramowania. Swoje produkty i usługi kierujemy głównie do kręgu odbiorców przemysłowych, sektora energii i gazu oraz automatyki przemysłowej w Polsce i na świecie. Zatrudniamy ponad 600 osób w ośmiu oddziałach w Polsce: w Warszawie, Wrocławiu, Ostrowie Wielkopolskim, Łodzi, Lublinie, Koszalinie, Kielcach i Białymstoku, a także za granicą: na Ukrainie, w Niemczech oraz USA.

Nasi pracownicy to wysokiej klasy specjaliści, m.in.: inżynierowie, automatycy, informatycy, testerzy, programiści Java, C++, C#, .NET, iOS, eksperci Oracle i managerowie IT. Tworzymy zgrany zespół ludzi, który profesjonalnie podchodzi do wykonywanych zadań, chętnie podnosimy swoje kwalifikacje i poszukujemy nowych, innowacyjnych rozwiązań.

Dołącz do nas jako:

Miejsce pracy: Białystok

Osoba zatrudniona na stanowisku Full Stack Developer odpowiedzialna będzie za rozwój oraz tworzenie nowych plugin’ów do produktów firmy Atlassian. Będzie pisała nowe rozszerzenia, zarówno na potrzeby klientów wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Będzie wsparciem dla klientów korzystających z naszych plugin’ów oraz rozwiązań.

Oferujemy:

• Ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

• Rozwojową pracę z najnowszymi technologiami informatycznymi oraz produktami firmy Atlassian

• Zaawansowany program szkoleń

• Stabilność zatrudnienia w dynamicznie rozwijającym się oddziale firmy

• Karnety na ośrodki sportowo-rekreacyjne (nielimitowany dostęp do ponad 2000 obiektów)

• Kursy językowe w biurze

• Elastyczny czas pracy

Wymagamy:

• Dobrej znajomości Java, oraz doświadczenia w pracy z framework’ami:

 Spring Framework / Spring Boot

 Hibernate / JPA

 Maven / Gradle

 JUnit / TestNG / Mockito / Spock

• Dobrej znajomości JavaScript, oraz znajomości:

 JQuery, AngularJS i/lub React

 Grunt / Gulp.js

 NPM / Bower

 Karma / Jasmine / Protractor

• Doświadczenia w tworzeniu oraz konsumpcji serwisów RESTowych

• Dobrej znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację

• Doświadczenia w pracy zespołowej

• Chęci i umiejętności szybkiego uczenia się

• Kreatywności przy tworzeniu oprogramowania

Obowiązki:

• Opracowywanie projektu oprogramowania wraz z dokumentacją techniczną

• Tworzenie, rozwój i utrzymanie aplikacji opartych o technologie Java i JavaScript

• Implementacja testów automatycznych

• Dbanie o jakość kodu w tworzonych rozwiązaniach

• Wykonywanie “code review” we współpracy z innymi członkami zespołu

U NAS SPOTKASZ SIĘ Z
Transition Technologies S.A. Transition Technologies S.A.