Opis stanowiska pracy

Do nowo tworzonego zespołu programistycznego poszukujemy osób na stanowisko

Programista FrontEnd

MAXTO jest uznanym na polskim rynku integratorem systemów IT działającym od 2003 roku.

Oferujemy szeroką gamę niezawodnych rozwiązań z zakresu: Oprogramowania, Infrastruktury IT oraz Integracji Systemowej. Zapewniamy kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizowanego projektu.

Nasze działania obejmują konsultacje, integrację, projektowanie, wdrożenie rozwiązań IT, a także późniejszy serwis i utrzymanie.

Zadania:

  • Implementacja funkcjonalności zgodnie ze specyfikacją i przydzielonymi zadaniami
  • Udział w projektowaniu interfejsu użytkownika
  • Praca w zespole SCRUM

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym.
  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie w programowaniu interfejsów użytkownika.
  • Znajomość Typescript (Angular 2+), ewentualnie Javascript (AngularJS)

Mile widziane:

  • Znajomość Spring Data, Spring Boot, JPA, Spring RESTFull WB, Spring WS
  • Znajomość GIT, JIRA/Confluence.
  • Orzeczenie o niepełnosprawności.

Oferujemy:

  • Pracę przy ciekawych projektach z użyciem najnowszych technologii
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Miłą atmosferę pracy w ambitnym i profesjonalnym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku "Aplikuj".

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Maxto Sp. z o.o SKA. z siedzibą w Krakowie, ul. Reduta 5, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Prezentacja firmy

Najważniejsze obszary naszego działania to:<br/>- budowa komplent... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Project Management