PROGRAMISTA FRONT-END

BCSG Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy integratorem systemów informatycznych i specjalizujemy się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań dla biznesu, opartych o nowoczesne technologie.

W związku z uruchomieniem nowego projektu wdrożeniowego poszukujemy osób zainteresowanych dołączeniem do naszego zespołu jako:

Miejsce pracy: POZNAŃ

OPIS STANOWISKA:

  • Tworzenie autorskiej aplikacji webowej
  • Tworzenie warstwy front-end aplikacji
  • Projektowanie skalowalnej architektury aplikacji
  • Optymalizacja aplikacji pod kątem wydajności
  • Możliwość wdrażania własnych, innowacyjnych rozwiązań

WYMAGANIA:

  • Minimum trzy lata doświadczenia w projektach komercyjnych na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra umiejętność programowania w JavaScript i TypeScript
  • Bardzo dobra znajomość popularnych frameworków, takich jak Angular i React poparta zrealizowanymi projektami
  • Doświadczenie w realizacji projektów internetowych, a także znajomość najnowszych trendów internetowych, w tym dotyczących tworzenia stron i aplikacji
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Komunikatywność, odpowiedzialność i otwartość na nowe technologie
  • Samodzielność i pomysłowość
  • Umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja
  • Zorientowanie na użytkownika – dbałość o UX
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

MILE WIDZIANE:

  • Doświadczenie pracy w metodologiach zwinnych (szczególnie Scrum)
  • Doświadczeni w korzystaniu z systemu Jira

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Praca w prężnie rozwijającej się firmie
  • Możliwość pracy przy dużych międzynarodowych projektach
  • Stabilne zatrudnienie na pełny etat
  • Przyjazną atmosferę w profesjonalnym zespole
  • Dofinansowanie programów sportowych
  • Możliwość wyjazdów związanych z projektami międzynarodowymi
  • Regularne wyjazdy integracyjne
  • Udział w międzynarodowych konferencjach związanych tematycznie ze stanowiskiem pracy

Prezentacja firmy

Od wielu lat BCSG specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań informatyczn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Project Management, Praca IT - Bazy danych