Programista Front-end web

Unicard S.A.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków będzie należało tworzenie nowego oprogramowania oraz utrzymanie kodu zastanego, dodawanie nowych modułów do istniejącego oprogramowania, wykonywanie funkcjonalności na podstawie specyfikacji od klienta, pisanie modułów webowych do istniejących aplikacji, samodzielne prowadzenie projektów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (informatyka, telekomunikacja, elektronika, automatyka lub pokrewne);
  • 2 letnie doświadczenie w programowaniu w Angular 2+;
  • min. 2 letnie doświadczenie w Typescript, HTML5, CSS3, SCSS, Bootstrap;
  • dobra znajomość zagadnień związanych z Kendo UI lub Telerik;
  • znajomość dobrych praktyk w tworzeniu programowania;
  • znajomość narzędzi do pracy grupowej: Git, SVN, JIRA;
  • wysoka kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów;
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu oraz odpowiedzialność;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji.

Mile widziane:

  • znajomość .NET Core i Web API;
  • Znajomość frameworka Entity Framework;
  • znajomość platformy Microsoft Azure;
  • MS SQL.

Oferujemy:

  • odpowiedzialną, stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwość rozwoju zawodowego w różnych projektach i technologiach;
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • szeroki pakiet socjalny, w tym prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport i inne;
  • możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy;
  • zachowanie balansu między pracą a życiem prywatnym;
  • przyjazną atmosferę w pracy oraz pracę z ludźmi z pasją;
  • parking pod biurem.

Prezentacja firmy

UNICARD S.A. świadczy profesjonalne usługi z zakresu automatycznej ident... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Inżynieria