Programista frezarek CNC (CAD/CAM)

Pran Sp. z o.o.

Duiven, Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego holenderskiego klienta szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Duiven, Holandia

Pracodawcą jest firma, która produkuje elementy tnące i zgrzewające do niemal każdego rodzaju maszyn wykorzystywanych w przemyśle opakowaniowym i tytoniowym.

Obowiązki:

- Obsługa frezarek CNC oraz programowanie ich w programie CAM.

- Produkcja jednostkowa.

- Kontrola jakości wykonanego detalu.

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie.

- Darmowe zakwaterowanie i ubezpieczenie.

- Pracę na długo- możliwość stałego kontraktu.

- Opiekę koordynatorów.

Wymagania

Wymagania:

- Doświadczenie jako programista frezarek CNC w programach CAM.

- Umiejętność obsługi maszyny.

- Doświadczenie w precyzyjnej pracy, gdzie jakość detalu stawiana jest na pierwszym miejscu.

- Wszechstronność- w razie potrzeby umiejętność pracy na innych maszynach (szlifierki, elektrodrążarki itp.)

- Dobry język angielski.

- Mile widziany własny samochód.

Prezentacja firmy

Witamy na stronie agencji PRAN - specjalisty w dziedzinie rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji