Programista Drupal (Mid/Senior)

Frontkom

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Netkata to 45 - osobowy software house. Od 2008 roku realizujemy aplikacje webowe i serwisy www. Pracujemy z innowacyjnymi startupami i globalnymi korporacjami, głównie spoza Polski – m.in. The Dubai Mall, Expander, Mitsubishi Motors, ASUS, RedBull, Isuzu and Suzuki Norway. Nasze biura zlokalizowane są w Polsce, Norwegii i Portugalii.  Używamy Slacka, JIRA Agile, Gitlab. Pracujemy w zwinnej metodyce Scrum.

Naszym głównym zadaniem jest tworzenie, rozwijanie aplikacji webowych i stron internetowych opartych na Drupalu, a także utrzymywanie istniejących już rozwiązań dla naszych polskich i zagranicznych klientów.

Oczekujemy od Ciebie:

  • przynajmniej 3 lata doświadczenia komercyjnego w PHP,
  • przynajmniej 1 rok doświadczenia komercyjnego w Drupal 7 lub Drupal 8,
  • doświadczenia z systemami kontroli wersji GIT lub innymi,
  • znajomości założeń OOP, SOLID, DRY,
  • poziomu angielskiego pozwalającego zrozumieć dokumentację techniczną,
  • umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.

Świetnie jeśli również:

  • znasz Scrum,
  • znasz metodyki tworzenia oprogramowania DDD i TDD,
  • umiesz sporządzać dokumentację techniczną w postaci diagramów opisujących procesy biznesowe,
  • umiesz przeprowadzać testy automatyczne, code review.

Jak pracujemy:

  • nasz stack technologiczny: Laravel, Drupal, Wordpress, React, React Native, Vue.js, Node.js, NestJS,
  • tworzymy i rozwijamy dystrybucje i moduły dla Drupala,
  • pracujemy na lokalnym środowisku w oparciu Dockera,
  • nasze flow pracy oparty jest o CI i CD jak i Dockera,
  • poprzez inicjatywy developerskie udzielamy się w społeczności opensource,
  • pracujemy w międzynarodowym zespole,
  • bierzemy udział w spotkaniach z klientami i ustalaniu architektury rozwiązań,
  • ściśle współpracujemy z Project Managerami w celu raportowania statusu wykonywanych zadań.

Oferujemy:

  • miesięczne wynagrodzenie 8000-12000 zł netto,
  • pracę w kreatywnym środowisku, pobudzającym rozwój zawodowy, w którym lubimy dzielić się wiedzą,
  • możliwość rozwijania i wprowadzania własnych rozwiązań - jesteśmy podzieleni na małe zwinne zespoły, więc każdy ma duży wpływ na to, jak pracujemy i jaki kierunek przyjmujemy,
  • długoterminowe projekty grupowe we współpracy z międzynarodowymi partnerami,
  • elastyczny czas pracy z możliwością częściowej pracy zdalnej,
  • budżet edukacyjny, możliwość uczestniczenia w konferencjach i innych wydarzeniach branżowych opłacanych przez firmę,
  • cotygodniowe lekcje języka angielskiego w godzinach pracy z native speakerem i możliwość dodatkowych zajęć indywidualnych,
  • możliwość pracy w jednym z naszych biur w Polsce jaki i za granicą,
  • cykliczne wyjścia integracyjne (wyjścia na planszówki, gokarty)
  • kartę sportową, grupowe ubezpieczenie medyczne, owoce, napoje i przekąski, wskazówki od firmowego trenera personalnego :-)

Prezentacja firmy

Frontkom empowers businesses and impactful organisations to discover and... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca Internet / e-commerce