Opis stanowiska pracy

  • Tworzenie i rozwój rozproszonych aplikacji z branży telekomunikacyjnej w C/C++, Python i PostgreSQL w środowisku Linux,
  • Automatyczne testy w Python i UnitTest,
  • Tworzenie elementów interfejsu HTTP / REST API w JavaScript / Node.js.

Wymagania

  • Wyższe wykształcenie informatyczne, elektroniczne lub pokrewne (licencjat OK, studenci ostatnich lat również OK),
  • Dobra znajomość języka Angielskiego w mowie i piśmie,
  • Dobra znajomość środowiska Linux,
  • Dobra znajomość języka C lub C++,
  • Dobra znajomość jednego z języków skryptowych: Python, Java Script, lub Perl,
  • Dobra znajomość jedengo z systemów RDBMS: Postgres, MySQL, Oracle, itp.,

 Dodatkowym atutem będzie wiedza na temat:

  • Sieci: TCP/IP, UDP, itp.,
  • Technologie Web: HTTP, HTML5, REST, jQuery, Bootstrap, itp.,
  • Technologie telekomunikacyjne: SIP, Asterisk, itp.
  • Progamowanie asynchroniczne: libuv, libevent, Python Twisted lub Tornado, Node.js, itp.,
  • Wersjonowanie kodu i zarządzanie zmianami: GIT, TFS, SVN, itp.,
  • Narzędzia do obsługi błędów: JIRA, Mantis, itp.,
  • Narzędzia do automatyzacji budowy i dystrybucji kodu: Jenkins, Autopilot, Docker, itp.,
  • Doświadczenie z Amazon Web Services.

Prezentacja firmy

Noble Systems jest dużą międzynarodową firmą zajmującą się tworze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca Praca dla studenta