Programista Delphi, C dla mikrokontrollerów, FPGA Altium ISE, PCB Altium

CNC Wieczorek

42-202 Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

Praca przy stanowisku komputerowym

Opcjonalnie
- tworzenie i modyfikacja oprogramowania na mikrokontrolery 16, 32bit,
- struktury programowalne FPGA Xilinx - schematy, VHDL etc..
- projektowanie PCB

Oprogramowanie użytkowe Altium Designer, ISE, Vivado, Dave, Delphi

Praca z prototypami płytek PCB, zestawami uruchomieniowymi, działającymi urządzeniami

Projektowanie nowych bloków programowych, algorytmów etc...

Istnieje możliwość przystosowania stanowiska dla osoby niepełnosprawnej o stopniu niepełnosprawności nieutrudniającym komunikacji.

Praca rozwojowa.

Wymagania

znajomość matematyki
doświadczenie w programowaniu

Prezentacja firmy

Firma CNC Wieczorek zajmuje się głównie produkcją maszyn CNC oraz świadc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/06/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
13PLN - 20PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria