Link Consulting
Jesteśmy Agencją Doradztwa Personalnego istniejącą od 1999 r. Rekrutujemy specjalistów i menedżerów dla branż produkcyjnych i usługowych.

Jeżeli lubisz pracować w małym i przyjaznym teamie, cenisz sobie samodzielność i stabilność zatrudnienia, dołącz do naszego zespołu.

PROGRAMISTA CNC

Dla naszego Klienta, renomowanego producenta branży lotniczej zlokalizowanego w Czechach, poszukujemy wykwalifikowanych pracowników na stanowisko:

(kod. ref. PCNC-16)

Zakres obowiązków:

  • programowanie maszyn CNC (frezarki 3,4,5 osiowe) z wykorzystaniem CAD-CAM NX, VERICUT;
  • opracowywanie dokumentacji technologicznej;
  • wdrażanie nowych detali oraz programów do produkcji;
  • programowanie i obróbka odlewów/ odkuwek aluminiowych,
  • zapewnienie prawidłowości programowania,
  • ustalenie norm czasu pracy dla poszczególnych operacji;
  • doskonalenie procesów technologicznych.

Wymagane:

  • wykształcenie techniczne kierunkowe, minimum średnie;
  • przynajmniej 2-letnie doświadczenie w programowaniu obrabiarek CNC (3 i 5-osiowych) lub na podobnym stanowisku;
  • mile widziane doświadczenie w branży lotniczej;
  • umiejętność obsługi programów NX CAM (NX/Unigraphics) i/lub CATIA V5;
  • dobra znajomość rysunku technicznego;
  • dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),
  • dokładność, zorganizowanie i solidność.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i rozwiniętej technicznie firmie,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • wsparcie w zakwaterowaniu i adaptacji w nowym miejscu pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.