Opis stanowiska pracy

Headhunters świadczy usługi w zakresie rekrutacji pracowników na rynku krajowym i zagranicznym. Headhunters figuruje w rejestrze agencji pod nr 10079.

Aktualnie dla naszego Klienta, czołowego producenta elementów metalowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Programista CNC

Głównym obowiązkiem pracownika będzie programowanie maszyn, pras krawędziowych, manipulatorów.

Wymagania

Wymagania:

Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,
Wykształcenie techniczne lub wyższe,
Znajomość rysunku technicznego oraz narzędzi pomiarowych,
Precyzyjność, dokładność.

Nasz Klient oferuje:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
Pracę w stabilnej, rozwijającej się, międzynarodowej firmie,
Szeroki zakres szkoleń i program rozwoju zawodowego,
Ciekawą pracę pełną wyzwań w młodym, zgranym zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie aktualnego Cv wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych. Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inne