Programista CNC

Unique Minds

Dania, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży metalowej, poszukujemy osób na stanowisko:

Programista/ Operator Frezarek i/ lub Tokarek CNC

Miejsce pracy: Dania

Obowiązki:

• Programowanie, ustawianie i obsługa frezarek i/lub tokarek CNC

• Produkcja jednostkowa, małoseryjna

• Praca z rysunkiem technicznym oraz narzędziami pomiarowymi

Wymagania:

• Min. 2-3 letnie doświadczenie w obsłudze i programowaniu frezarek i/lub tokarek CNC na oprogramowaniu Fanuc, Mazatrol lub Heidenhain

• Min. komunikatywna znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w miejscu pracy

• Znajomość rysunku technicznego

• Samodzielność, wysoka motywacja i dokładność

• Gotowość do pracy na zmianie nocnej

Oferujemy:

• Atrakcyjna stawka godzinowa- ok. 25€/h

Zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio u Klienta na duńskich warunkach na czas nieokreślony (w tym m.in. 37h tydzień pracy, liczne ulgi podatkowe, opieka medyczna)

• Zorganizowanie zakwaterowania w hotelu B&B w poblizu miejsca pracy

• Zwrot kosztów przelotów lub przejazdu do Danii

• Możliwość pracy w nadgodzinach

• Możliwość pracy poza standardowymi godzinami i wybrania ich w późniejszym terminie, np. na przedłużony weekend do Polski

• Szkolenia podnoszące kwalifikacje

• Wsparcie Koordynatora w relokacji i organizacji życia w Danii, w tym zorganizowanie zakwaterowania na atrakcyjnych warunkach

• Pracę od zaraz!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Prezentacja firmy

U N I Q U E M I N D S jest dostawcą kompleksowych rozwiązań z zakresu z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
110PLN - 120PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne