Link Consulting
Jesteśmy Agencją Doradztwa Personalnego istniejącą od 1999 r. Rekrutujemy specjalistów i menedżerów dla branż produkcyjnych i usługowych.

Jeżeli lubisz pracować w małym i przyjaznym teamie, cenisz sobie samodzielność i stabilność zatrudnienia, dołącz do naszego zespołu.

Programista CNC

Dla naszego Klienta, renomowanego producenta branży lotniczej zlokalizowanego w Czechach, poszukujemy wykwalifikowanych pracowników na stanowiska Programistów CNC.

Lokalizacja: Czechy, okolice Pragi

Zakres obowiązków:
•    programowanie frezarek/ obrabiarek CNC 3- i 5-cio osiowych,
•    programowanie i obróbka odlewów/ odkuwek aluminiowych,
•    wdrażanie detali do produkcji,
•    zapewnienie prawidłowości programowania,
•    pomoc w zapewnieniu ciągłości procesu.

Wymagane:
•    wykształcenie min. średnie (optymalnie techniczne),
•    przynajmniej 2-letnie doświadczenie w programowaniu obrabiarek CNC (3 i 5-osiowych) lub na podobnym stanowisku,
•    umiejętność czytania rysunku technicznego,
•    umiejętność obsługiwania programów NX CAM (NX/Unigraphics) i/lub CatiaV5,
•    bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),
•    dokładność, zorganizowanie i solidność.

Oferujemy:
•    pracę w stabilnej i rozwiniętej technicznie firmie,
•    bardzo konkurencyjne wynagrodzenie,
•    pomoc przy zakwaterowaniu i adaptacji w nowym miejscu pracy.

PRACA OD ZARAZ!
Spełniasz wymagania? Jesteś zainteresowany?
Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.