SPRING PROFESSIONAL
Spring Professional to lider profesjonalnych rekrutacji. Specjalizujemy się w procesach związanych z doborem specjalistów, kierowników oraz kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla w obszarach Engineering, Finance, Sales & Marketing, Property & Construction, Supply Chain & Logistics, Lifescience, Legal i IT. Jesteśmy częścią grupy Adecco – wiodącego w świecie dostawcy rozwiązań HR, działającego w ponad 60 krajach i zatrudniającego ponad 31 tysięcy pracowników. Obecność Spring w największych miastach świata zapewnia naszym klientom szeroki zasięg krajowy i międzynarodowy. Działamy w 16 krajach, zatrudniamy ponad 723 konsultantów i stale się rozwijamy.

Programista CNC / Technolog Obróbki Skrawaniem

Miejsce pracy: Kutno, Gostynin, Łęczyca, Bartoszewice, Koło, Łódź, Zgierz, Stryków

Dla naszego klienta, globalnego lidera w produkcji maszyn zlokalizowanego w północnej części województwa łódzkiego, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Programista CNC / Technolog Obróbki Skrawaniem

Zakres zadań:

  • Programowanie obrabiarek sterowanych numerycznie;
  • Pisanie programów CNC oraz modyfikacja istniejących programów pod kątem zużycia narzędzi, jakości i wydajności;
  • Opracowanie procesu technologicznego obróbki skrawaniem;
  • Przygotowanie i obsługa produkcji;
  • Rozwiązywanie problemów technologicznych w trakcie bieżącej produkcji
  • Nadzór nad wykonywanymi narzędziami.

Wymagania:

  • Wiedza techniczna z zakresu obróbki skrawaniem;
  • Umiejętność obsługi i programowania maszyn sterowanych numerycznie/frezarki/ploter tnący;
  • Min. komunikatywna znajomość j. angielskiego – wykorzystywany do codziennej komunikacji;
  • Znajomość właściwości obrabianych materiałów, narzędzi oraz parametrów obróbczych;
  • Znajomość Programów CAD/CAM, w tym oprogramowania Solidworks;
  • Wysoko rozwinięte kompetencje analityczne i komunikacyjne;
  • Umiejętność współpracy i rozwiązywania problemów;
  • Proaktywność i inicjatywa w działaniu oraz orientacja na optymalizacje procesów.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie, w zakładzie produkcyjnym ulokowanym w północnej części województwa łódzkiego;
  • Realny rozwój zawodowy;
  • Nowoczesny i zaawansowany park maszynowy;
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy;
  • Pakiet wewnętrznych szkoleń.