Programista CNC / Operator CNC / Frezer CNC / Tokarz CNC

Brasco Majchrzyk, Kot Sp. Jawna

różne lokalizacje, Wielka Brytania, zagranica

Opis stanowiska pracy

Brasco Recruitment Ltd. poszukuje dla swoich klientów w Wielkiej Brytanii kandydatów na stanowisko:

Programista CNC / Operatoe CNC / Frezer CNC lub Tokarz CNC

Obowiązki:

  • programowanie, ustawianie i obsługa frezarek CNC (Heidenhain, Fanuc, Mazatrol, Hurco, Sinumeric) lub tokarek CNC (Fanuc, Mazatrol)

Oferujemy:

  • wynagrodzenie brutto: 11.00 - 16.00 GBP/h (w zależności od doświadczenia i umiejętności);
  • zakwaterowanie dostarczone przez pracodawcę, opłacane przez kandydata;

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość programowania z pulpitu maszyny w sterowniku Heidenhain, Mazatrol, Sinumeric lub/i Fanuc.
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
  • doświadczenie w pracy w wąskich tolerancjach;
  • mile widziane doświadczenie w programowaniu offline w programach CAD / CAM.
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego.

Prezentacja firmy

Firma Brasco działa od 2005 r jako agencja pośrednictwa pracy w z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji