Programista C++,C# (C++/C#/WR/MZ)

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Obecnie dla naszego Klienta – producenta najlepszego na świecie oprogramowania specjalistycznego wykorzystywanego w diagnostyce okulistycznej, poszukujemy osób na stanowisko:

Programista C++,C#

Opis stanowiska:

• Współtworzenie aplikacji do obsługi urządzeń medycznych

• Przygotowanie dokumentacji technicznej

• Stałe podnoszenie wiedzy i umiejętności

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne (informatyka lub pokrewne)

• minimum 2-3 lata doświadczenia komercyjnego

• Bardzo dobra znajomość języków C++, C#

• Znajomość technologii przetwarzania obrazów

• Znajomość technologii programowania GPU

• Zdolność szybkiego uczenia się

Oferujemy:

• Stabilną pracę i przyjazną atmosferę w kreatywnym zespole

• Atrakcyjne warunki zatrudnienia odpowiadające doświadczeniu i kwalifikacjom

• Możliwość rozwoju osobistego w międzynarodowym środowisku, w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

• Udział w ciekawych i innowacyjnych projektach, realny wpływ na jakość oprogramowania dla bardzo ważnego sektora diagnostyki medycznej

• Pakiet opieki medycznej i kartę Multisport

• Pracę w nowoczesnym biurowcu, przystosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych, blisko centrum Wrocławia, z dobrą komunikacją publiczną

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media