Programista CAM

Pran Sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja PRAN  nr cert.1223.

Dla naszego holenderskiego klienta, który oferuje pionerskie rozwiązania w branży oraz posiada nowoczesny park maszynowy, poszukujemy osoby kreatywnej i ambitnej, która wzmocni zespół doświadczonych inżynierów.

Stanowisko:

Miejsce pracy: Holandia, Eindhoven

Obowiązki:

- Programowanie obrabiarek sterowanych numerycznie;

- Wsparcie oraz kreatywne doskonalenie działu obróbki CNC w programowaniu CAM;

- Wdrażanie oprogramowania CNC dostosowanego do potrzeb firmy;

Oferujemy:

- pracę w prestiżowej firmie;

- atrakcyjne wynagrodzenie w zależnosci od doświadczenia;

- możliwości nieograniczonego rozwoju w środowisku doświadczonych inżynierów;

- możliwości zdobycia kontraktu na stałe

Wymagania

Wymagania:

 - wykształcenie wyższe techniczne;

- doswiadczenie jako programista CAM - preferowana znajomość Siemens NX lub inny 3D Cam system np. EdgeCam;

- bardzo dobra znajomość środwiska CAD/CAM;

- dobra znajomość j.angielskiego;

- umiejętność innowacyjnego i kreatywnego myślenia

Prezentacja firmy

Witamy na stronie agencji PRAN - specjalisty w dziedzinie rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inżynieria, Praca Inne