Opis stanowiska pracy

  • analiza wymagań klienta, rozwój oprogramowania,
  • analiza oprogramowania, analiza kodu, analiza wymagań,
  • integracja oprogramowania, testowanie i zapewnianie jakości oprogramowania systemu,
  • lokalizacja: Wrocław.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,
  • min roczne doświadczenie zawodowe w programowaniu w C,
  • mile widziane doświadczenie w tworzeniu oprogramowania dla systemów wbudowanych (preferowane projekty dla branży motoryzacyjnej),
  • dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie, w tym bardzo dobra umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej,
  • pozytywne nastawienie do wykonywanej pracy,
  • kreatywność, silna motywacja, samoorganizacja, wielozadaniowość, umiejętność pracy w zespole.

Prezentacja firmy

W Arche Consult... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy