Transition Technologies S.A.
Jesteśmy firmą o całkowicie polskim kapitale, jednym z największych w kraju producentem i integratorem oprogramowania. Swoje produkty i usługi kierujemy głównie do kręgu odbiorców przemysłowych, sektora energii i gazu oraz automatyki przemysłowej w Polsce i na świecie. Zatrudniamy ponad 600 osób w ośmiu oddziałach w Polsce: w Warszawie, Wrocławiu, Ostrowie Wielkopolskim, Łodzi, Lublinie, Koszalinie, Kielcach i Białymstoku, a także za granicą: na Ukrainie, w Niemczech oraz USA.

Nasi pracownicy to wysokiej klasy specjaliści, m.in.: inżynierowie, automatycy, informatycy, testerzy, programiści Java, C++, C#, .NET, iOS, eksperci Oracle i managerowie IT. Tworzymy zgrany zespół ludzi, który profesjonalnie podchodzi do wykonywanych zadań, chętnie podnosimy swoje kwalifikacje i poszukujemy nowych, innowacyjnych rozwiązań.

Dołącz do nas jako:

Programista C++

Miejsce pracy: Warszawa

OFERUJEMY:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się Spółce Grupy Kapitałowej
  • pracę przy innowacyjnych projektach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii
  • bezpośredni wpływ na kształtowanie wizerunku Spółek Grupy Kapitałowej na rynku
  • możliwość rozwoju kompetencji w szerokim zakresie
  • stabilność zatrudnienia i przyjazną atmosferę pracy
  • spotkania integracyjne, konkursy wewnątrzfirmowe, ciekawe pakiety benefitów
  • elastyczne formy zatrudnienia i godziny pracy

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość języka C++ oraz zagadnień programowania obiektowego
  • znajomość wzorców projektowych
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • otwarty, analityczny umysł i twórcze podejście do problemów
  • chęć i umiejętność szybkiego uczenia się
  • komunikatywność i zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • implementacja rozwiązań biznesowych w oparciu o dokumentację analityczną
  • dokumentowanie własnego kodu
  • wykonywanie "code review" we współpracy z innymi członkami zespołu
  • dbanie o jakość kodu i zgodność ze standardami obowiązującymi w firmie

MILE WIDZIANE:

  • znajomość bibliotek Qt, Boost
  • umiejętność tworzenia kodu przenośnego (MS Windows / Linux)
  • znajomość zagadnień komunikacji sieciowej
  • znajomość metodyki zarządzania Scrum
  • znajomość koncepcji TDD (Test Driven Development)
U NAS SPOTKASZ SIĘ Z
Transition Technologies S.A. Transition Technologies S.A.