Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Headhunters działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego klienta, specjalizującego się m. in. w pracach badawczo rozwojowych i wdrożeniach schematów z dziedziny automatyki i sterowników, symulatorów oraz zarządzania łącznością, poszukuje kandydata na stanowisko:

Programista C#

Zadania:

  • programowanie w języku C#
  • wdrażanie i integracja

Nasz klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie
  • wynagrodzenie ustalane bezpośrednio z pracodawcą uzależnione od kwalifikacji i zaangażowania
  • umowę o pracę na pełny etat poprzedzony okresem próbnym
  • stałe godziny pracy
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na ww. stanowisku (oferta skierowana również dla studentów i absolwentów)
  • znajomość VISUAL STUDIO
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • niekaralność

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy