Opis stanowiska pracy

Informacje pełne, sprawdzone, dostępne na czas, o każdej porze i w każdym miejscu – to nasze motto. Informacje pojawiające się nagle, rozchodzące się lotem błyskawicy i o nieograniczonym zasięgu – to nasza codzienność.

PRESS-SERVICE Monitoring Mediów to lider w dziedzinie kompleksowego monitoringu Internetu, social media, prasy, radia i telewizji. Świadczymy usługi dla największych koncernów, agencji PR, przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych. Doświadczenie, wiedza, elastyczność i najwyższej jakości obsługa sprawiają, że wybierają nas najbardziej wymagający Klienci.

Szukasz wyjątkowej pracy o dużym zakresie swobody? Masz dość procedur i instrukcji? Twoją pasją jest tworzenie kreatywnych rozwiązań informatycznych, a nie realizowanie narzuconych specyfikacji?

Zapraszamy do zespołu PRESS-SERVICE Monitoring Mediów.

Zajmujemy się niestandardowymi w skali kraju rozwiązaniami. Praca u nas to unikatowe doświadczenie, dzięki któremu wiele się nauczysz i staniesz się lepszym programistą. Oferujemy szkolenia i okres wdrożenia, w trakcie którego zapoznasz się z zasadami działania naszych systemów, zanim zaczniesz je rozwijać.

Dziennie przetwarzamy setki tysięcy informacji z mediów. Pracujemy dla największych korporacji na polskim rynku z wielu branż. Jeżeli chcesz mieć w tym swój udział

Dołącz do nas!

Idealny kandydat powinien posiadać:

  • doświadczenie w realizacji komercyjnych projektów tworzonych w języku C# (min. 3 letnie)
  • doświadczenie w pracy ze złożonymi systemami informatycznymi
  • umiejętność programowania wielowątkowego/rozproszonego
  • znajomość SQL

Twoim atutem będzie:

  • znajomość TDD
  • znajomość CQRS
  • znajomość technologii WinForms
  • ASP.NET MVC, nancyfx
  • znajomość narzędzi do deploymentu aplikacji
  • znajomość WPF

Nie spełniasz pojedynczych wymagań? Nic straconego. Jeżeli posiadasz zdolności szybkiego uczenia się nowych technologii, a nasi eksperci pozytywnie ocenią dotychczas zdobytą przez Ciebie wiedzę, nadal masz szanse trafić do naszego zespołu.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki pracy w życzliwej atmosferze
  • pracę w środowisku wspierającym nieustanny rozwój umiejętności programistycznych
  • wsparcie merytoryczne doświadczonych architektów
  • realizacji odpowiedzialnych zadań związanych z innowacyjnymi w skali kraju projektami
  • dostęp do najnowszych technologii
  • umowę o pracę lub inną preferowaną formę zatrudnienia

Prezentacja firmy

Istniejemy na rynku od 1969 roku. Jesteśmy dokumentalistyczną age... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Inżynieria, Praca IT - ERP, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Bazy danych