CPL Jobs Sp. z o.o.

Programista C++

Lokalizacja: Poznań

CPL Jobs jest firmą doradztwa personalnego należącą do międzynarodowej grupy CPL Resources, notowanej na irlandzkiej i angielskiej giełdzie papierów wartościowych. Grupa CPL jest obecna w 8 krajach posiadając łącznie sieć 44 biur, oferuje swoim partnerom biznesowym szereg rozwiązań z zakresu ZZL, w szczególności: Rekrutacje Pracowników Stałych, RPO, Master Vendor, Preferred Supplier, Direct & Executive Search oraz Consulting Obszarów HRM.

Dla naszego Klienta, firmy zajmujacej sie optymalizacją procesów związanych z obiegiem dokumentów, poszukujemy Programistów C++.

Główne zadania stawiane Kandydatom:

  • Tworzenie aplikacji do przetwarzania  obrazu, arhiwizacji oraz skanowania dokumentów.
  • Rozwijanie istniejacego oprogramowania.
  • Sprawdzanie poprawności kodu.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość C++, MFC, STL, OLE/COM.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Dodatkowymi atutami będą:

  • Umiejętność programowania sieciowego i wielowątkowego.
  • Znajomość SQL.
  • Znajomość PHP.
  • Znajomość HTML, JavaScript.
  • Znajomość .NET Framework.
  • Znajomość systemu Linux.
  • Doświadczenie zdobyte w trakcie pracy na stanowisku programisty.

Co oferuje klient:

  • Możliwość rozwoju i zdobywania ciekawego doświadczenia.
  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę.
  • Elastyczność w zakresie formy zatrudnienia  (np.: umowa o pracę, zatrudnienia w oparciu o własną działalność gospodarczą, etc).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.