Opis stanowiska pracy

• administracja systemami Microsoft Windows Server
• administracja bazą danych Microsoft SQL Server
• wdrożenia i serwis systemów Call Center CTI
• programowanie serwerów komunikacyjnych
• świadczenie serwisu zainstalowanych systemów informatycznych
• tworzenie nowych aplikacji i modułów
• uruchamianie i opieka serwisowa platform komunikacyjnych Panasonic i Activis
• instalacje sieci telefonicznych i komputerowych, urządzeń sieciowych, bramek GSM itp
•tworzenie nowych aplikacji i utrzymywanie istniejących
•serwis programistyczny aplikacji

Wymagania

• biegła znajomość platformy .NET i języka C#

• znajomość ASP.NET i Silverlight

• bardzo dobra znajomość języka SQL i bazy MS SQL Server

• programowanie obiektowe i wzorce projektowe

• samodzielność

• kreatywność - rozwiązywanie problemów

• dobra organizacja pracy

• zaangażowanie w realizację postawionych zadań

• nastawienie na realizację celów

• rzetelność w działaniu

• umiejętność pracy w zespole

• diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych

• działania mające na celu wzrost jakości produktu

• zdolność formułowania wniosków

Oferujemy:

• możliwość rozwoju zawodowego

• pracę w firmie o stabilnej pozycji

• udział w realizacji interesujących projektów informatycznych realizowanych przy użyciu nowoczesnych technologi

• urozmaicony zakres prowadzonych projektów

• stały rozwój kwalifikacji zawodowych

• pracę w młodym, kreatywnym zespole

Prezentacja firmy

Dostarczamy systemy call center, contact center, infolinii, help desk i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
2 500PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy