Polsoft Engineering Sp. z o.o.

Katowicka firma informatyczna istniejąca na rynku od 1992 roku Polsoft Engineering Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Programista C++

Od: Polsoft Engineering Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Wymagania kluczowe stawiane potencjalnym kandydatom:

  • Biegła znajomość języka C++.
  • Znajomość środowiska programistycznego firmy Borland (Embarcadero Technologies).
  • Znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL (Oracle).
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku programisty.
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji biznesowych.
  • Wykształcenie wyższe techniczne.

Cele i zadania:

  • Samodzielna realizacja powierzonych zadań.
  • Implementacja oprogramowania w powyższych narzędziach programowych.
  • Testowanie oprogramowania.
  • Dokumentacja realizowanych projektów.

Oferujemy:

  • pracę w siedzibie Firmy w Katowicach
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego (kursy i szkolenia)
  • pracę w profesjonalnym zespole
  • umowę o pracę
  • rozbudowany pakiet socjalny!
    • karty Multisport Classic/Plus
    • opieka medyczna
    • język angielski
    • ubezpieczenia grupowe
  • pracę w komfortowych warunkach:
    • klimatyzowane wnętrza
    • gwarantowane miejsce parkingowe,
    • bardzo dobry dojazd do głównych szlaków komunikacyjnych
    • wyposażona kuchnia i jadalnia
    • pyszne obiady w formie cateringu
  • „rowerownię” – miejsce gdzie bezpiecznie przechowasz swój rower, zostawisz sportowe ubranie, weźmiesz odświeżający prysznic i przebierzesz się w „cywilne” ciuchy
  • możliwość realizowania własnych pomysłów
  • pracę w młodym, otwartym, pozytywnym zespole
  • pomoc we wdrożeniu w pracę
  • wyjazdy integracyjne :)
  • imprezy sportowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv i listu motywacyjnego, klikając w przycisk "Aplikuj".