Opis stanowiska pracy

Headhunters świadczy usługi w zakresie rekrutacji pracowników na rynku krajowym i zagranicznym. Headhunters figuruje w rejestrze agencji pod nr 10097.
Aktualnie dla naszego Klienta, producenta oprogramowania, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Programisty C++
Miejsce pracy: Katowice

Zakres zadań:
• Samodzielna realizacja powierzonych zadań,
• Implementacja oprogramowania w poniższych narzędziach programowych,
• Testowanie oprogramowania,
• Dokumentacja realizowanych projektów.

Wymagania

• Biegła znajomość języka C++,
• Znajomość środowiska programistycznego firmy Borland (Embarcadero Technologies),
• Znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL (Oracle),
• Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku programisty,
• Doświadczenie w tworzeniu aplikacji biznesowych,
• Wykształcenie wyższe techniczne, kierunkowe.
Nasz Klient oferuje:
• pracę w siedzibie Firmy w Katowicach ( telepraca wykluczona ),
• atrakcyjne warunki zatrudnienia,
• możliwość rozwoju zawodowego ( kursy i szkolenia ),
• pracę w profesjonalnym zespole,
• umowę o pracę,
• pracę w komfortowych warunkach – ładne wnętrza, gwarantowane miejsce parkingowe, bardzo dobry dojazd do głównych szlaków komunikacyjnych, wyposażona kuchnia i jadalnia,
• możliwość realizowania własnych pomysłów,
• pracę w młodym, otwartym, pozytywnym zespole,
• pomoc we wdrożeniu w pracę,
• wyjazdy integracyjne,
• imprezy sportowe,
• zapewniamy mieszkanie,
• pomagamy w relokacji.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego Cv. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy