Agencja Zatrudnienia KS Service

Programista C#

Miejsce pracy: Katowice, Bielsko-Biała

OBOWIĄZKI

  • projektowanie oraz utrzymywanie oprogramowania
  • tworzenie rozwiązań programistycznych oraz ich analiza
  • archiwizacja i przygotowywanie dokumentacji technicznej

WYMAGANIA

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe - informatyka lub pokrewne
  • umiejętność pracy w oparciu o metodykę Agile
  • umiejętność programowania zgodnie ze wzorcami z grupy MV
  • dobra znajomość SQL wraz z zagadnieniami bazodanowymi
  • sztuka tworzenia warstwy ORM z zastosowaniem wybranego frameworku
  • umiejętność pracy z narzędziami kontroli wersji Git, SVN
  • znajomość JQuerty, Javascipt oraz CSS
  • znajomość Angular 2/4/5 lub ReactJS

OFERUJEMY

  • elastyczne warunki zatrudnienia (umowę o pracę, B2B)
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
  • premie miesięczne do 20% wynagrodzenia miesięcznego, uzależnione od osiągnięć
  • program lojalnościowy - "zbieraj punkty i wymieniaj na sprzęt"
  • indywidualną ścieżkę kariery, szkolenia i rozwój dostosowany do potrzeb

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.