Agencja Zatrudnienia KS Service

Programista C#

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

OBOWIĄZKI

  • Udział w projektowaniu oprogramowania
  • Rozwijanie, utrzymanie oraz tworzenie nowego oprogramowania
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej

WYMAGANIA

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe - kierunek Informatyka lub pokrewny
  • Mile widziana znajomość jednej z technologii: .NET, WCF, WPF
  • Znajomość programowania w języku: C# lub Java
  • Mile widziana umiejętność tworzenia aplikacji webowych z wykorzystaniem jednej z technologii: MVC, ASP.NET, C#, JavaScript, CSS
  • Umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet bonusowy
  • Twórczą pracę w ambitnym zespole
  • Szkolenia techniczne dostosowane do ścieżki kariery
  • Bibliotekę techniczną
  • Codzienne przekąski na koszt firmy
  • Indywidualną ścieżkę szkoleniową
  • Udział w projektach o zasięgu międzynarodowym
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.