Opis stanowiska pracy

Nasza oferta to:
• Ciekawa, pełna wyzwań praca przy komercyjnych aplikacjach wykorzystywanych przez milion użytkowników z całego świata
• Udział w ambitnych projektach związanych z tworzeniem i rozwijaniem oprogramowania
• Wpływ na rozwój produktu oraz bezpośredni kontakt z jego odbiorcami na całym świecie
• Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie działającej na rynku globalnym
• Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
• Praca w przyjaznej atmosferze, w młodym, ambitnym zespole
• Możliwość rozwoju, ciągłego poszerzania i doskonalenia swoich kompetencji
• Realny wpływ na rozwój firmy
• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i osiągnięć
• Pracę na pełny etat na umowę o pracę w biurze firmy w centrum Jeleniej Góry

Wymagania

Jeżeli jesteś osobą, która:
• Dobrze zna bibliotekę i technologię .NET
• Posiada dobrą umiejętność programowania obiektowego w języku C# na platformie .NET (Dodatkowym atutem będzie znajomość C++CLI)
• Dobrze zna środowisko MS Visual Studio
• Posiada co najmniej roczne doświadczenie w pracy na stanowisku programisty C# poparte zrealizowanymi projektami
• Posługuje się językiem angielskim w stopniu pozwalającym na swobodne czytanie dokumentacji
to właśnie z Tobą chcemy współpracować!

Prezentacja firmy

CodeTwo jest firmą specjalizującą się w tworzeniu wysokiej jakości oprog... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Bazy danych, Praca Internet / e-commerce, Praca IT - Hardware / Information Systems