Programista C++ - Wrocław

CPL Jobs Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Lokalizacja: Wrocław

CPL Jobs jest firmą doradztwa personalnego należącą do międzynarodowej grupy CPL Resources, notowanej na irlandzkiej i angielskiej giełdzie papierów wartościowych. Grupa CPL jest obecna w 8 EU krajach posiadając łącznie sieć 44 biur, oferuje swoim partnerom biznesowym szereg rozwiązań z zakresu ZZL, w szczególności:  Rekrutacje Pracowników Stałych, RPO\Master Vendor, Preferred Supplier, Direct & Executive Search oraz Consulting Obszarów HRM.

Opis Stanowiska:

  • Projektowanie i implementacji oprogramowania złożonych aplikacji desktopowych przy użyciu C++

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Minimum 1-2 lata doświadczenia w pracy o podobnym charakterze
  • Doświadczenie w programowaniu w C++
  • Dobra znajomość systemów Unix i Linux
  • Podstawowa wiedza z zakresu baz danych (SQL)
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet dodatkowych benefitów
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • Szkolenia techniczne I zajęcia językowe
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.