Programista C# + Windows Forms

LEO Gmerek Maroń sp.j.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Praca z domu, osoba odpowiedzialna za tworzenie aplikacji Visual Studio C# na platformę .NET dla rynku MSP oraz ERP, w oparciu o serwer baz danych MSSQL Serwer 2012/2014 oraz środowisko programistyczne Microsoft Visual Studio.

Wymagania:

  • Wykształcenie o profilu informatycznym
  • Doświadczenie w programowaniu na platforme .NET
  • Doświadczenie z zakresu programowania aplikacji bazodanowych
  • Elastyczność w posługiwaniu się wieloma technologiami
  • Zdolność analitycznego myślenia oraz osiągania postawionych celów
  • Kreatywność, samodzielność, odpowiedzialność
  • Mile widziana umiejętność: WPF, ASP.NET

Wynagrodzenie od 2000 do 6000

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamiczną firmą zajmującą się tworzeniem i wdrażaniem aplikacj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/05/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Konsulting, Praca IT - ERP, Praca IT - Bazy danych