Programista C++ - Warszawa, Poznań, Katowice, Kraków, Wrocław, Szczecin lub zdalnie

JJ Soft

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy podwykonawcami dużych projektów informatycznych prowadzonych przez polskie i zagraniczne firmy. Zapewniamy duży wybór projektów z różnych branż oraz ciągłość i stabilność zatrudnienia.

Poszukujemy programistów C++ do kilku obecnie prowadzonych projektów. W zależności od projektu praca może odbywać się zdalnie lub w biurze.

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy
  • różne formy zatrudnienia
  • ciągłe doszkalanie i podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • możliwość kursów językowych

Oferujemy w niektórych projektach :

  • możliwość pracy zdalnej
  • szkolenia zagraniczne
  • w razie potrzeby pomoc w relokacji

 Wynagrodzenie zależy od:

  • doświadczenia zawodowego,
  • miejsca pracy (forma zdalna jest mniej płatna)
  • znajomości języków obcych
  • znajomości kluczowych technologii wykorzystywanych w projekcie
  • rodzaju umowy

Aplikując proszę o wypełnienie ankiety, dzięki której nastąpi przydzielenie do konkretnego projektu.

Większość naszych projektów jest na pełen etat, z czego kilka z nich może odbywać się "po godzinach" w formie zdalnej w niepełnym wymiarze godzin.

Wymagania

bardzo dobra znajomość C/C++
znajomość Responsive Web Design
minimum dwa lata doświadczenia zawodowego
umiejętność szybkiej nauki nowych bibliotek
bardzo dobra znajomość j. angielskiego

Prezentacja firmy

JJ Soft jest dynamicznie rozwijającą się firmą, od 2007roku świadczącą u... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 500PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premie, szkolenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy