programista c systemów wbudowanych

Randstad Polska Sp. z o.o.

Toruń, kujawsko-pomorskie

Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Dla naszego Klienta  - lidera w swojej branży z siedzibą w okolicach Torunia - poszukujemy:

Nr ref.: 40708
Praca stała
Lokalizacja: Toruń

Zakres obowiązków:
  • Wytwarzanie oprogramowania wbudowanego do urządzeń pomiarowych i transmisyjnych;

  • Współudział w definiowaniu architektury oprogramowania, algorytmów itp.;

  • Współuczestnictwo w definiowaniu wymagań;

  • Utrzymywanie napisanego kodu;

  • Refaktoryzacja zastanego kodu;

  • Duża dbałość o jakość kodu.

Oczekiwania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe o profilu elektrycznym, elektronicznym, informatycznym lub pokrewnym
  • znajomość języka C w stopniu co najmniej dobrym
  • znajomość zagadnień związanych z programowaniem mikrokontrolerów, w tym f
  • bare metal
  • znajomość asemblera dowolnego mikrokontrolera
  • mile widziane:
  • znajomość zagadnień związanych z programowaniem zespołowym
  • znajomość problematyki utrzymania oprogramowania
  • podstawowa znajomość układów elektronicznych,
    w szczególności cyfrowych
  • umiejętność tworzenia prostych aplikacji dla Windows, w tym wielowątkowych
  • znajomość systemu kontroli wersji Git

Oferta:
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji
  • Możliwość pracy wśród najwyższej klasy fachowców w branży
  • Niezbędne narzędzia do pracy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)