Programista C# - staż

BCSG Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Główne zadania:

• tworzenie oprogramowania (.NET ASP) - oprogramowanie, testy, dokumentacja

• współpraca z zespołem programistów (przegląd kodu, planowanie Sprintów, podział zadań)

• realizacja wymagań biznesowych i projektowanie odpowiednich rozwiązań technicznych

• udział w pełnym cyklu rozwoju oprogramowania zgodnym metodyką Scrum

Oferujemy:

• pracę z nowoczesnymi technologiami i ciekawymi projektami

• pracę w młodym, dynamicznym wielojęzycznym zespole

• duże możliwości rozwoju osobistego

• uczestnictwo w projektach międzynarodowych z możliwością wyjazdów

• długoterminową współpracę na atrakcyjnych warunkach

• wpływ na techniczny rozwój projektów

• pracę z najlepszymi standardami realizacji projektów IT

• specjalistyczne szkolenia i certyfikacje

Wymagania

• Znajomość C#
• Atutem będzie znajomość ASP .net, MVC
• Znajomość technologii Entity Framework, LINQ
• Umiejętność konstruowania zapytań do relacyjnych baz danych, preferowany MS SQL Server

Prezentacja firmy

Od wielu lat BCSG specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań informatyczn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - ERP, Praca Praca dla studenta, Praca Praktyki / Staż