Programista C - Starszy Inżynier Systemów Wbudowanych/ Inżynier Systemów Wbudowanych

Nordic Semiconductor Poland Sp. z o.o.

Kraków ( w pobliżu: Wieliczka, Niepołomice, Chrzanów, Bochnia, Katowice, Tarnów), małopolskie

Opis stanowiska pracy

Nordic Semiconductor Poland jest oddziałem norweskiej firmy projektującej i produkującej układy półprzewodnikowe dla niskomocowych sieci bezprzewodowych. Pomimo mocnej pozycji na rynku, wciąż stawiamy sobie nowe cele, które ukierunkowane są na zdobycie pozycji lidera. Jako pierwsi na świecie wprowadziliśmy na rynek układ scalony z radiem Bluetooth Smart i rdzeniem ARM Cortex-M. Firmę tworzą ludzie, dlatego też aktywnie szukamy specjalistów, którzy chcieliby dołączyć do naszego zespołu!

Główne obowiązki:
• Tworzenie przykładowych aplikacji dla naszych układów radiowych z rdzeniem ARM Cortex-M
• Projektowanie i rozwój oprogramowania wbudowanego dla radiowych protokołów komunikacyjnych - Bluetooth Smart (Bluetooth Low Energy), ANT i IoT (IPv6 over Bluetooth LE, CoAP, itp.)
• Projektowanie, rozwijanie i utrzymywanie bibliotek i sterowników zorientowanych na niski pobór mocy
• Integracja z systemami operacyjnym czasu rzeczywistego (RTX, FreeRTOS, itp.)
• Wsparcie dla różnych środowisk programistycznych (Keil, IAR, GCC, itp.)
• Opracowywanie projektów referencyjnych

Wymagania

• Magister lub student ostatnich lat na kierunku elektrotechnika, informatyka, elektronika, telekomunikacja, automatyka, robotyka lub pokrewnych
• Doświadczenie w projektowaniu, implementacji oraz testowaniu oprogramowania dla systemów wbudowanych (co najmniej 4-letnie doświadczenie na stanowisko seniora)
• Bardzo dobra znajomość języka C
• Znajomość narzędzi wspomagających rozwój oprogramowania wbudowanego - debuggerów, analizatorów logicznych, oscyloskopów
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania na układy z rdzeniem ARM Cortex-M (na stanowisko seniora)
• Znajomość systemów kontroli wersji (na stanowisko seniora)

Mile widziane:
• Znajomość protokołów radiowych (Bluetooth, Zigbee, ANT, itp.)
• Języki skryptowe (preferowany Python)
• Doświadczenie z technikami Agile (Test Driven Development, Scrum, Continuous Integration)
• Doświadczenie w tworzeniu aplikacji na platformy mobilne (Android, iOS)

Oferujemy:
• Konkurencyjne wynagrodzenie + premię roczną
• Elastyczne godziny pracy
• Prywatną opiekę medyczną
• Grupowe ubezpieczenie na życie
• Ładne, przestronne biuro w centrum Krakowa
• Pracę w zgranym, międzynarodowym zespole
• Możliwość wpływu na finalny kształt dostarczanego produktu

Prezentacja firmy

Nordic Semiconductor Poland sp z.o.o poszukuje programistów systemów wbu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - ERP, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Programowanie / Analizy