CPL Jobs Sp. z o.o.

Programista C# .NET

Lokalizacja: Wrocław

Opis stanowiska pracy

CPL Jobs jest firmą doradztwa personalnego należącą do międzynarodowej grupy CPL Resources, notowanej na irlandzkiej i angielskiej giełdzie papierów wartościowych. Grupa CPL jest obecna w 8 krajach posiadając łącznie sieć 44 biur, oferuje swoim partnerom biznesowym szereg rozwiązań z zakresu ZZL, w szczególności: Rekrutacje Pracowników Stałych, RPO, Master Vendor, Preferred Supplier, Direct & Executive Search oraz Consulting Obszarów HRM.

Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Programowanie i utrzymanie aplikacji w technologii .NET
  • Tworzenie algorytmów oprogramowania.
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Min. 2-letnie doświadczenie w projektowaniu w technologii .NET / C#
  • Bardzo dobra znajomość technologii WPF
  • Doświadczenie w środowisku programistycznym Visual Studio .NET 2010
  • Znajomość MS SQL, XQuery i Entity Framework

Oferta:

  • Praca stała
  • Praca w dynamicznym międzynarodowym środowisku, uczestnictwo w zagranicznych projektach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dofinansowanie nauki języków obcych
  • Gwarancja odbycia szkoleń i certyfikacji

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, prosimy o kierowanie CV w języku angielskim wraz z numerem referencyjnym w tytule maila, na adres: katarzyna.witak@cpljobs.pl

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.