Programista C#/.NET

HRK S.A.

Sopot, pomorskie

HRK S.A.
Programista C#/.NETMiejsce pracy: Sopot

Zadania:

  • Tworzenie i optymalizacja baz danych
  • Dokumentowanie wytwarzanego kodu
  • Tworzenie projektów technicznych

Wymagania:

  • Znajomość ASP.NET MVC
  • Umiejętność programowania w języku C#
  • Znajomość środowiska .NET w wersji 4.5.
  • Umiejętność programowania w języku JavaScript/ jQuery
  • Znajomość baz danych oraz dobra znajomość języka SQL
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym rozumienie dokumentacji.

Oferujemy:

  • Umowę na kontrakt na dobrych warunkach
  • Rozbudowane świadczenia dodatkowe, od świeżych owoców przez dofinansowane ubezpieczenie zdrowotne aż po świąteczne bony, firmowe eventy i dopłaty do urlopów
  • Elastyczność warunków i wymiaru umowy
  • Szeroki dostęp do potrzebnych zasobów
  • Możliwość uzyskania opieki medycznej i mutlisport w atrakcyjnych stawkach

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.