Opis stanowiska pracy

Blunovation Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma informatyczna i konsultingowa oferująca kompleksowe rozwiązania w dziedzinie Automatycznej Identyfikacji, systemów klasy ERP/MES/MRP/CMMS/EAM/FSM/Service Management, Internetu Rzeczy, Rzeczywistości Rozszerzonej oraz Aplikacji Mobilnych. Do rozbudowywanego zespołu naszej firmy poszukujemy programistów .NET.

Podstawowe zadania osoby na stanowisku Programisty .NET:
• udział w kompleksowych projektach informatycznych z zastosowaniem ww technologii
• szeroko pojęta integracja systemów informatycznych np. z systemami ERP, SCADA np. SAP, INFOR, Wonderware
• projektowanie i tworzenie aplikacji w technologii C#/.Net
• analiza wymagań biznesowych związanych z rozbudową systemu
• diagnozowanie sytuacji błędnych i rozwiązywanie problemów

Oferta Blunovation

 umowa o pracę (może być praca na kontrakt)
 bardzo dobre wynagrodzenie
 dynamiczny rozwój w różnych technologiach i obszarach IT
 różnorodność projektów w całym przemyśle w Polsce i na świecie
 możliwość podróży zagranicznych

Wymagania

• doskonała znajomość technologii .NET (minimum 3 lata udokumentowanego doświadczenia), a w szczególności poważnymi atutami będzie znajomość:

- ASP.Net WebApi
- SQL Server
- Entity Framework 6
- ASP.NET MVC
- bardzo poważnym plusem będzie znajomość JavaScript
- bardzo poważnym plusem będzie znajomość JS Angular 1 lub 2
- bardzo dużym plusem będzie znajomość Kendo UI
- bardzo dużym plusem będzie znajomość Progress Sitefinity

• entuzjazm do pracy w ww technologiach i projektach
• wykonywanie zadań programistycznych na czas, zaangażowanie, samodzielność
• komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
• bardzo znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Prezentacja firmy

Blunovation Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma infor... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy