Programista C# - informatyk

Dobromed

05-800 Pruszków, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

DOBROMED, firma działająca na rynku IT od 2007 roku, specjalizująca się w oprogramowaniu dla służby zdrowia, zatrudni pracownika na stanowisko:
- „Programista C# - informatyk”.

Obowiązki:
 Tworzenie oprogramowania w języku C#
 Umiejętność tworzenia zapytań SQL
 Tworzenie raportów za pomocą DevExpress
 Instalacja oraz konfiguracja serwerów Windows Server
 Instalacja baz danych PGSQL, Oracle w środowisku Windows oraz Linux
 Instalacja serwerów FTP w środowisku Windows oraz Linux
 Wsparcie techniczne klientów oraz szkolenia z obsługi oprogramowania
 Nadzór nad istniejącymi sieciami, szybkie diagnozowanie usterek i naprawa

Rodzaj zatrudnienia:
 Umowa o dzieło lub pracę (także w niepełnym wymiarze)

Wynagrodzenie:
 2500 zł – 8000 zł brutto / miesięcznie - w zależności od umiejętności

Wymagania

Wymagania:
 Wykształcenie średnie – kierunkowe
 Bardzo dobra znajomość obsługi systemu Windows
 Umiejętność czytania dokumentacji w języku angielskim
 Budowa sieci od serwera po stanowisko klienta
 Obsługa Visual Studio, programowanie C#
 Prawo jazdy
 Gotowość do wyjazdów służbowych

Prezentacja firmy

Dobromed firma działająca na rynku IT od 2007 roku specjalizująca się w ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
2 500PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy