Programista C embedded

Netdraft

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Projektowanie, rozwijanie i utrzymywanie bibliotek zgodnie z założeniami projektowymi i ogólnymi wytycznymi działu R&D.
  • Udział w cyklu produkcji oprogramowania (projekt, kodowanie, optymalizacja, testowanie).
  • Przygotowanie dokumentacji projektowej.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Dostęp do literatury,
  • Dostęp do nowych rozwiązań,
  • Profesjonalnie wyposażone zaplecze.

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w projektowaniu, implementacji oraz testowaniu oprogramowania dla mikrokontrolerów (ARM, PIC) najlepiej poparta projektami.
  • Znajomość języka C/C++
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającej samodzielne korzystanie z dokumentacji technicznej.
  • Gotowość do działań na rzecz naszej firmy, która specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań dla inteligentych budynków.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Chęć rozwoju.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, elektronika, telekomunikacja, informatyka lub pokrewne).
  • Doświadczenie zawodowe na zbliżonym stanowisku.
  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania na układy z rdzeniem ARM Cortex-M0 (STM32).
  • Znajomość systemów kontroli wersji (Git).

Prezentacja firmy

Hosting<br/>Rejstracja domen<br/>Tworzenie serwisów WWW<br/>Progr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy