Programista C++/ Computer Vision

Software Interactive Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Mamy ciekawą ofertę pracy dla programistów C++ z doświadczeniem przy projektach związanych z wizją komputerową i/lub uczeniem maszynowym (w szczególności, deep learning), którzy chcieliby dołączyć do zespołu pracującego przy ambitnym projekcie. Jeśli nie lubisz klimatu korporacji, a mimo to chcesz pracować przy ciekawych i wymagających zagadnieniach zapraszamy do współpracy. Nie jesteśmy fabryką programistów, ale dojrzałą firmą R&D.

Jesteśmy otwarci na wszystkie formy współpracy: umowa o pracę, freelancing.

Oferujemy:
- ambitne projekty
- zarobki adekwatne do umiejętności
- niekorporacyjny klimat
- możliwość pracy z developerami z kilkunastoletnim doświadczeniem naukowym i biznesowym
- ubezpieczenie grupowe dla każdej osoby, niezależnie od formy współpracy

Wymagania

1. Wykształcenie kierunkowe

2. Bardzo dobra znajomość C++

3. Znajomość paradygmatu programowania obiektowego i wzorców projektowych

4. Znajomość wizji komputerowej i/lub metod uczenia maszynowego

5. Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

1. Doświadczenie w tworzeniu modeli deep learningowych, w szczególności do zastosowań z tematu wizji komputerowej

2. Dobra znajomość algorytmiki

3. Dobra znajomość Python

4. Doświadczenie z OpenGL lub OpenCL

Prezentacja firmy

Software Interactive to spółka mająca na celu wprowadzanie na ryn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy