Diebold Nixdorf Sp. z.o.o.
Diebold Nixdorf jest jednym ze światowych liderów w dostarczaniu usług i technologii płatności dla banków i firm handlowych. Firma Diebold Nixdorf zatrudnia około 25 000 pracowników i jest obecna w ponad 130 krajach. W sumie na bazę zainstalowanych urządzeń Diebold Nixdorf składają się ponad dwa miliony bankomatów i systemów kasowych, obsługujących ponad 25 języków.

W Polsce Diebold Nixdorf prowadzi swoją działalność od 1990 roku. Główne biuro znajduje się w Warszawie, oddziały regionalne zlokalizowane są w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu i Szczecinie.

Programista C/C++

Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • implementacja funkcjonalności aplikacji płatniczych ze szczególnym naciskiem na poprawność tworzonego kodu źródłowego;
  • dbanie o dobry jakościowo kod tworzonych aplikacji;
  • aktywna współpraca z zespołem w ramach toczącego się projektu;

Oczekujemy od Ciebie:

  • dobrej znajomości języka C/C++;
  • dbania o wysoką jakość tworzonego kodu;
  • współpracy z innymi członkami zespołu w ramach realizowanych projektów;
  • znajomość zagadnień płatniczych będzie dodatkowych atutem;
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.

Oferujemy Ci:

  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • realizację ciekawych projektów w ambitnym zespole, zgodnie ze SCRUM;
  • w ramach realizacji projektów współpracę z gronem doświadczonych inżynierów;
  • możliwość realizacji własnych pomysłów w ramach wykonywanych prac;
  • współpracę w ramach B2B lub umowy zlecenia/ o dzieło;
  • dostęp do szkoleń zawodowych i językowych;
  • elastyczny czas pracy;
  • możliwość skorzystania z programu Benefit (Karta Multisport);
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.