Programista C/C++ - Embedded Developer

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

  • Innowacyjny produkt jeszcze przed komercjalizacją na arenie międzynarodowej
  • Biuro we Wrocławiu, laboratorium badawczo-rozwojowe, doświadczony i zgrany zespół pełen pasji
  • Poszukiwany: doświadczony, senior developer z doświadczeniem w obszarze C++ i C
  • Niekorporacyjna atmosfera
  • Szansa na szybki rozwój (wiedzy i kariery)

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest dynamicznie rozwijające się centrum R&D. pracujące nad nowymi technologiami dla Przemysłu 4.0.

Opis stanowiska

Naszym Klientem jest dynamicznie rozwijające się centrum R&D. pracujące nad nowymi technologiami dla Przemysłu 4.0 (technologie addytywne).

Profil kandydata

  • Bardzo dobra znajomość C++ (tworzenie aplikacji desktopowych pod Windows)
  • Dobra znajomość C (tworzenie aplikacji w systemach wbudowanych)
  • Min. 4 lata doświadczenia zawodowego
  • Wykształcenie wyższe w obszarze elektroniki/informatyki/mechatroniki
  • Znajomość j. angielskiego - poziom bardzo dobry (min. B2)
  • Znajomość protokołów komunikacyjnych opartych na TCP/IP, RS232, USB
  • Umiejętność programowania mikrokontrolerów z rodziny STM32 (ARM)
  • Umiejętność pracy z GITem
  • Doświadczenie w uruchamianiu/debugowaniu systemów wbudowanych
  • Umiejętność tworzenia specyfikacji oprogramowania
  • Nastawienie na rozwój i ciągłe poszerzanie wiedzy (z uwagi na badawczo-rozwojowe środowisko)
  • Komunikatywność, kreatywność, poczucie odpowiedzialności za produkt i projekt

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
  • pakiet akcji
  • prywatny pakiet medyczny
  • karta sportowa Multisport
  • ubezpieczenie na zdrowie i życie
  • system patentowy
  • system poleceń
  • dofinansowanie do nauki j. angielskiego
  • biblioteka firmowa
  • możliwość pracy zdalnej (min. 2 dni w miesiącu)
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page