Programista C C++ C#

Elester-PKP Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Programista C  C++ C#

Do zadań w/w osoby będzie należeć m.in.:

  • Projektowanie i tworzenie aplikacji w języku C/C++ lub C#;
  • Analiza zgodności funkcjonowania aplikacji ze specyfikacją techniczną;
  • Tworzenie dokumentacji  projektowej.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pakiet medyczny,
  • pakiet sportowy
  • atrakcyjny system premiowania,
  • elastyczny czas pracy,
  • szkolenia.

Oczekujemy:

  • odpowiedzialności, zaangażowania i samodzielności,
  • gotowości do rozwoju zawodowego,
  • umiejętności pracy w zespole.

Oferta pracy stałej. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV.

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Wymagania

Wymagania:

•wykształcenie wyższe inżynierskie lub magisterskie na kierunku informatyka/elektronika bądź pokrewne;
•Umiejętność programowania w C / C++ lub C#
•Mile widziana podstawowa znajomość systemu Linux, SQL

Prezentacja firmy

Spółka Elester-PKP jest producentem innowacyjnych urządzeń elektroniczny... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
3 500PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy