Opis stanowiska pracy

- tworzenie nowych unikalnych systemów informatycznych, ciekawe projekty i nowe wyzwania,
- tworzenie nowych i rozwój istniejących systemów telekomunikacyjnych firmy i jej klientów,
- tworzenie dedykowanych aplikacjach internetowych (webowe systemy zarządzania typu CRM/DMS/WFM, rozwiązania e-commerce itp.),
- rozwój własnych narzędzi i produktów firmy oferowanych i używanych przez wielu partnerów i klientów firmy,
- rozwój systemów API do integracji naszych systemów z narzędziami firm partnerskich,
- możliwość pracy zdalnej (lub stacjonarnej w Stalowej Woli lub Warszawie),

Wymagania

- Biegła znajomość języka C#,
- Znajomość architektury SOA,
- Doświadczenie .NET Frameworks 3.0, 3.5, 4.0,
- Doświadczenie w ASP.NET / C # / AJAX,
- Doświadczenie w Internet Information Services 6 / 7,
- Doświadczenie w Microsoft SQL Server 2005 i 2008 R2,
- Doświadczenie w Microsoft Visual Studio 2005 lub Microsoft Visual Studio 2008 Team Suite,
- Znajomość narzędzi ORM (Object Relational Mapping),
- Współpraca z analitykami i projektantami w procesie produkcji oprogramowania,
- Udział w całości cyklu rozwoju oprogramowania – projektowanie, programowanie, testy,
- Współtworzenie dokumentacji technicznej,
- Doświadczenie w zarządzaniu projektami (odpowiedzialność za projekty),
- Posiada doskonałe umiejętności komunikacyjne i dążenie do sukcesu,
- Zdolność do samodzielnej pracy jak również do pracy w zespole,
- Radzenie sobie z organizacją pracy przy wielu zadaniach,
- Umiejętność zapewnienia jakości i prezentacji wyników.
Mile widziane:
- znajomości praktycznej notacji UML,
- umiejętności pracy grupowej z użyciem Microsoft Team Foundation Server,
- znajomości języka angielskiego,
- doświadczenie przy projektach: księgowo/kadrowych, telekomunikacyjnych, zarządzania przedsiębiorstwem i przepływem informacji w firmach, rozproszonych/wielooddziałowych.

Oferujemy:
- pracę w biurze w centrum Warszawy,
- udział w dynamicznie rozwijających się projektach,
- konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz zaangażowania,
- możliwość uczestniczenia w interesujących, rozwojowych projektach w różnych technologiach i w różnych branżach,
- stałą pracę opartą na jasnych zasadach,
- możliwość pracy zdalnej,
- świetną atmosferę pracy,
- możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji,

Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych wraz z moja oferta pracy do potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883). "

Prezentacja firmy

Nasza firma działa aktywnie na rynku geolokalizacji pojazdów i maszyn o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy