Cyclad Sp. z o.o.

Programista BPM

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 3

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Opis stanowiska:

  • Udział w rozwoju i utrzymaniu architektury procesowej w organizacji
  • Implementacja procesów biznesowych w silniku IBM Business Process Manager
  • Dokumentowanie rozwiązań z wykorzystaniem notacji UML i BPMN
  • Tworzenie narzędzi pomocniczych, usprawniających rozwój oraz utrzymanie definicji procesów biznesowych

Wymagania:

  • Min. rocznego doświadczenia na stanowisku programisty
  • Znajomości zagadnień z obszaru procesów biznesowych
  • Doświadczenia w programowaniu w języku JavaScript
  • Praktycznej znajomości min. jednego z mechanizmów: BPEL, Workflow, środowiska Node.js, narzędzi Eclipse, GIT/SVN, języka SQL i technologii relacyjnych baz danych
  • Doświadczenia w programowaniu
  • Znajomość notacji UML
  • Mile widziana znajomość notacji BPMN
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z narzędziem IBM Business Process Manager lub odpowiednikami

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie na rynku na podstawie umowy o pracę
  • Umowę na czas nieokreślony po okresie próbnym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz motywujący system premiowy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w obszarze implementacji procesów biznesowych
  • Pracę w komfortowych warunkach, przestrzeń i potrzebną do koncentracji ciszę
  • Pracę w środowisku pozwalającym na zachowanie work-life balance
  • Wsparcie szkoleniowe w rozwoju kompetencji
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Wysokiej jakości narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy), regularnie wymieniane
  • Opiekę medyczną, pakiet sportowo – rekreacyjny
  • Bony świąteczne dwa razy do roku
  • Możliwość skorzystania z oferty pracowniczej np. atrakcyjne warunki usług bankowych (m. in. kredyt hipoteczny) czy wynajmu długoterminowego samochodu

Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych administratorem danych jest Cyclad Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są dla potrzeb rekrutacji, a wgląd do nich mogą mieć potencjalni pracodawcy oraz spółki z grupy Cyclad spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Każdy kandydat ma dostęp do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

W aplikacji prosimy zawrzeć następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cyclad Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, moich danych osobowych dla potrzeb obecnej i przyszłych rekrutacji oraz na kontakt ze mną z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przedstawiania ofert pracy odpowiadających moim kwalifikacjom.”

Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w obszarze implementacji procesów biznesowych

Pracę w komfortowych warunkach, przestrzeń i potrzebną do koncentracji ciszę

Pracę w środowisku pozwalającym na zachowanie work-life balance

Wsparcie szkoleniowe w rozwoju kompetencji

Przyjazną atmosferę pracy

Wysokiej jakości narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy), regularnie wymieniane

Opiekę medyczną, pakiet sportowo – rekreacyjny

Bony świąteczne dwa razy do roku

Możliwość skorzystania z oferty pracowniczej grupy Credit Agricole np. atrakcyjne warunki usług bankowych (m. in. kredyt hipoteczny) czy wynajmu długoterminowego samochodu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.