Programista Baz Danych Oracle

Hays Poland

Wrocław, dolnośląskie

Hays Poland

Wrocław
Wrocław
NR REF.: 1076993

Stawka: 600-800 pln netto / MD
Lokalizacja: Wrocław
Preferowana forma współpracy: kontrakt B2B

Zakres obowiązków:
- projektowanie i implementacja nowych aplikacji
- integracja aplikacji pracujących w banku
- rozwój i utrzymanie narzędzi programistycznych do tworzenia aplikacji
- wsparcie i uczestnictwo w procesie analizy biznesowej
- rozwój i utrzymanie istniejących aplikacji
- przygotowanie dokumentacji technicznej i użytkowej
- raportowanie stanu i przebiegu zleconej pracy

Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość SQL, PL/SQL i bazy danych Oracle.
- Swobodne użycie funkcji analitycznych i umiejętność implementacji złożonej logiki w formie zapytań SQL.
- Wiedza dotycząca technik optymalizacji w bazach danych.
- Modelowanie danych i świadomość wpływu modelu na wydajność (partycjonowanie, indeksowanie, zarządzanie przestrzenią danych).
- Umiejętność pisania przejrzystego kodu odzwierciedlającego przebieg algorytmu, komentowanie kodu, standaryzacja kodu.
- Doświadczenie w pracy ze specyfikacjami i innymi dokumentacjami stanowiącymi podstawę pracy (rewizje i weryfikacje specyfikacji, implementacja na podstawie specyfikacji wymagań).
- Znajomość metodologii tworzenia systemów informatycznych i inżynierii oprogramowania.
- Umiejętność analitycznego myślenia.

Oferujemy:
- Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
- Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,
- Elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland