Programista Back-End Developer PHP

Sief-IT Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Sky-Shop - platforma sklepów internetowych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje doświadczonego Programisty PHP do prac związanych z rozwojem platformy, a przede wszystkim do projektowania szkieletu obiektowego do już istniejącego oprogramowania oraz późniejszych prac nad implementacją aktualnego oprogramowania do zaprojektowanej struktury obiektowej w PHP.

Powieżone zadania będą na pewno ciekawymi i pełnymi wyzwań projektami do zrealizowania gdzie będziesz mógł wykazać się cały swoim doświadczeniem oraz stworzyć z nami zaawansowane rozwiązania.

Gwarantujemy, że będziesz pracować otoczony/a grupą specjalistów w swoim fachu od których sporo się nauczysz w tej branży, tworząc z nami oprogramowanie z pasją :)

Zakres obowiązków:

  • Prace związane z zaprojektowaniem szkieletu obiektowego do juz istniejącego oprogramowania
  • Prace związane z długofalową implementacją już istniejących komponentów oprogramowania do szkieletu obiektowego
  • Inne prace programistyczne wynikające z potrzeb rozwojowych oprogramowania

Oferujemy:

  • Umowę o pracę / B2B / inna
  • Premie
  • Pracę w młodym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Kontakt z szerokim spektrum nowoczesnych technologii i rozwiązań informatycznych,
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość pozyskiwania wartościowej wiedzy od programistów z nawet kilkunastoletnim doświadczeniem
  • Stanowisko pracy oraz 2 monitory, w razie potrzeby również Mac.
  • Wygodne klimatyzowane biuro
  • Szkolenia
  • Work Life Balance i luźne środowisko pracy
  • Praca od poniedziałku do piątku - w weekend świety spokój :)
  • Play room - Xbox One z grami i Darty dla relaksu :)
  • Soki, wody, herbaty, kawy, słodycze i inne
  • Wypady integracyjne na paintball, gokarty, piwo :)

Wymagania

  • Minimalne doświadczenie: 2 lata na stanowisku programisty PHP (OOP)
  • Doświadczenie przy tworzeniu szkieletów obiektowych do systemów webowych opartych o PHP
  • Znajomość PHP w wersji minimum 5.x, najlepiej 7.x
  • Znajomość programowania obiektowego
  • Znajomość MySQL i znajomość zagadnień relacyjnych baz danych
  • Znajomość zagadnień dot. tworzenia wydajnych systemów
  • Przynajmniej podstawy znajomości baz NoSQL (np. MongoDB)
  • Znajomość przynajmniej jednego systemu kontroli wersji GIT/SVN
  • Umiejętność korzystania/integracji po API dostawców i korzystania z ich dokumentacji.
  • Wysokie umiejętności analitycznego myślenia i pracy w zespole
  • Sumienność i dokładność
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie i pisanie dokumentacji

Prezentacja firmy

Sky-Shop to platforma sklepów internetowych działająca w modelu abonamen... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
5 000PLN - 11 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy